Sobota pro nás byla opět náročná. V Q1 jsem po startu dostal ránu na zadní nárazník od Petra Trěšňáka a ta mě roztočila natolik, že jsem vyjel mimo trať . Dojel jsem tedy na 4. místě. V Q2 jsem startoval z venkovní pozice, takže po startu jsem zvolil ihned Joker Lap a jel jsem stíhací jízdu. Ovšem, praskl třetí držák motoru (reakce) a bylo velmi obtížné řadit rychlostní stupně, takže jsem neměl rychlé tempo.

Ovšem poslední kvalifikace v sobotu byla skvělá. Po startu jsem všechny podjel vnitřkem a první místo jsem si udržel až do cíle. Q4 jsem vyhrál způsobem start - cíl, tím pádem jsem si vybojoval první řadu do finále.

Po startu jsem měl krátký souboj s Václavem Tůmou, ale zajel jsem do Jokeru Lapu a dostal se přede mě Jan Ratajský. Po souboji s Ratajským jsme si oba udělali velkou škodu na autě a propadli jsme se až na konec startovního pole. Tento kontakt mezi mnou a Honzou mě moc mrzí. Prasklo mi řízení a doprava jsem musel zatáčet přes ruční brzdu. V Sedlčanech je více pravotočivých zatáček, takže to byl celkem problém…

Honzu jsem nakonec v posledním kole předjel a dovezl domů třetí místo.

Konkurence byla velká, všichni jsme měli stejné tempo, ale štěstí v Sedlčanech nebylo na naší straně. Ještě jednou gratuluji Vénovi k prvnímu místu!

Děkujeme také všem, kteří nás podporují a drží palce, příště budeme ještě rychlejší!