Tento víkend pro nás dopadl nejlépe jak mohl. Na závod jsme se připravili velmi pečlivě co se týče nastavení auta, tak i tréninkem u mě - u jezdce. Na tento závod bylo přihlášeno 5 aut. Přibyl Tomáš Buda a Petr Třešňák, takže konkurence byla opět vyrovnaná. Věděl jsem, že to budou těsné souboje!
 
Auto fungovalo výborně a to hodně pomohlo i výsledku, protože sobotní kvalifikace se nám podařilo vyhrát.
Do Q1 jsem startoval z venkovní pozice a hned v první zatáčce jsem všechny objel a udržel vedení až do konce. V Q2 jsem startoval z pole position a díky mým zkušenostem jsem v zatáčce po startu zvolnil a nechal se soupeře ,,postrkat”, a když jsem viděl, jak auto Václava Tůmy jede skoro po střeše Lukáše Pecha, usoudil jsem, že už můžu jet dopředu. Vedení jsem si opět udržel až do konce.
 
V neděli jsme odjeli poslední rozjížďku, kde jsem také startoval z pole position, ale po startu se všichni tlačili na vnitřek zatáčky a kdybych nezvolnil, tak bych riskoval velké poškození před finálovou jízdou. Nakonec jsem dojel na místě třetím.
Do finále to stačilo na pole position, takže jsem věděl, že to bude o startu a dojet s autem do cíle s ledovým klidem, jelikož jsme celý víkend měli rychlé tempo.
 
Vše se nakonec povedlo, vyhráli jsme! Ze Sedlčan jsme odjížděli s velkým úsměvem na tváři.
Celý víkend, (až na finále kvůli nehodám) velmi rychle ubíhal a to díky skvělé práci pořadatelů.
 
Za celý tým děkuji všem sponzorům, kteří nám fandí a podporují nás! Těšíme se na další závod a to opět v Sedlčanské kotlině!