Nyriád je pro mě pravá Rallycrossová trať. Už na začátku sezóny jsem se tam moc těšil. Nikdy jsem na této trati nejel a do poslední chvíle jsem si myslel, že je trať spíše technická, ale v prvním tréninku jsem rychle změnil názor. Byla to nejrychlejší trať, kde jsem kdy jel. Hned jsem si ji oblíbil a začal postupně zrychlovat.

V Q1 jsem po kontaktu se soupeřem urazil zadní kolo, takže jsem kvalifikaci nedojel. V Q2 jsem nasadil rychlé tempo a časově to vyšlo na druhé místo. V Q3 jsem si jel své tempo, ale v zatáčce před cílem do mě naboural a následně otočil maďarský soupeř.
Před semifinále začalo hodně pršet a trať pro mě byla zase něco úplně nového.

Do semifinále jsme tedy startovali ze třetího místa a po opakované jízdě, kvůli velké bouračce jsme dojeli na místě třetím.
Ve finále se mi povedl start a v první zatáčce jsem byl čtvrtý. Ovšem kvůli velkému množství bláta jsem z auta skoro nic neviděl a byl jsem rád, že jsem se udržel ve vyjeté stopě. Skončili jsme tedy na celkovém pátém místě.

Až na dramatické počasí víkend hodnotím kladně. Nasbíral jsem spoustu nových zkušeností, který mě posouvají dál a dělají ze mně lepšího jezdce!

Děkuji mechanikům za pomoc, speciálně bývalému Autocrossaři @dominikprokop307 a také sponzorům a fanouškům za skvělou podporu.

Těšíme se na Slovakiaring!